Zakon Rycerzy Jezusa Chrystusa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Goście nie mają widoku na żadną część forum. Jeśli chcesz mieć jakikolwiek wgląd, musisz się zarejestrować.

#1 2009-05-06 16:55:33

rafal102

Były zakonnik MDNC

Skąd: RUDA ŚLĄSKA
Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 16
Punktów :   

Poznajmy SiĘ

Powiem szczerze zaczynając tą gre że nie liczyłem na dużo emocji po za grą ALE musze przyznać że sie myliłem bo polubiłem Was i myśle że czas się przedstawić i powiedzieć coś więcej o sobie , Do czego namawiam i innych
    Rafał mam 30ci (no dobra prawie31 )lat (hyhy w pewnym wieku zauważyłem że nawet faceci się odmładzają)
Mieszkam w Rudzie Śląskiej
pracuje jako technik na uniwerku w katowicach
hobby- hmm Zadnego szaleństwa w żadnym kierunku ale jestem kibicem pewnego klubu piłkarskiego i staram się być na każdym meczyku u siebie no i bywam na wyjazdach, lubie po pykać w gierki (po 1,5 roku w travianie myslałem że już mi przeszło ale niestety jak widać nie)
fotki sobie odpuszcze hyhyh

Ostatnio edytowany przez rafal102 (2009-05-06 17:01:00)

Offline

 

#2 2009-05-06 16:59:45

Hogzilla

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-01
Posty: 51
Punktów :   

Re: Poznajmy SiĘ

no dobra Nie wiem od czego zacząć... hmm... może tak
Mam na imię Marcin (pięknie co nie? ) Mieszkam w Turku... taka mała mieścina niedaleko Konina mój wiek pewnie większość "starych" zakonników zna, ale powiem bo to żadne tajemnica - mam 15 latek, tak - jestem młody i piękny
Moim hobby jest chyba wszystko co z komputerem związane

Offline

 

#3 2009-05-06 17:13:42

Rom Loos

Członek zakonu MDNC

1670652
Zarejestrowany: 2009-05-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: Poznajmy SiĘ

Dobry - jak wiekszosc z was sie moze domyslic mam na imie Romek, 13 maja bede miec 21 lat czyli juz wnet:P wiem ze sie tak nie zachowuje:) na ogol jestem bardzo spokojny ale jakos komp na mnie dziwnie reaguje. Mieszkam normalnie w Mielcu na Podkarpaciu,lecz obecnie studiuje sobie w Krakowie (chyba kazdy wie co to). Z zainteresowaniami jest róznie,przedewszystkim uwielbiam pic browara najlepiej na jakiejs polance albo przy grillu:)

Offline

 

#4 2009-05-06 17:20:10

pery1979

Członek zakonu MDNC

Zarejestrowany: 2009-05-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: Poznajmy SiĘ

Oki.to nasza kolej.... Mamy na imie Rafal i Edyta liczymy sobie 29 i 28 wiosenek,jestesmy z Radomia....hehehh od 5 lat jestem monterem rusztowan intresuje sie komputerem i tym podobne,moja zona zajmuje sie dzidziusiem i grą w HW

Offline

 

#5 2009-05-06 18:14:05

Rycerz Błażej

Członek zakonu MDNC

Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 58
Punktów :   

Re: Poznajmy SiĘ

no to tak mam na imię Błażej (powiedziałem bo ciężko się domyślić ) rocznikiem mam 15 lat normalnie to dopiero w listopadzie będzie mieszkam w małej wiosce Żędowice jakieś 45km od Opola
hmmm interesuje się sportem,tak jak Hog rzeczami które są związane z komputerem no i to by było chyba na tyle

Offline

 

#6 2009-05-06 19:27:07

chop bitewny

Zawsze dla MDNC

12541269
Zarejestrowany: 2009-05-01
Posty: 17
Punktów :   

Re: Poznajmy SiĘ

No to i ja sie przedstawie.Mam na imię damian i 15 lat stuknie mi dopiero w lipcu ;p.
Mieszkam w małej wiosce,w której zasze się coś dzieje

Offline

 

#7 2009-05-06 20:38:10

Karim

Członek zakonu MDNC

Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy SiĘ

Mam na imię uwaga ... Karim ( na serio) Jutro skończę 17 lat. Interesuję się piłką nożną, Lubię chodzić na siłkę oraz się opie*dalać. Pozdrawiam

Offline

 

#8 2009-05-06 22:15:45

metylobenzen

Członek zakonu MDNC

1179698
Skąd: Białowieża
Zarejestrowany: 2009-05-01
Posty: 39
Punktów :   

Re: Poznajmy SiĘ

My name is Adam lat 18 mieszkam w stolicy żubra ( no przeciez kazdy zna to piwko ; D ) tj. Białowieży

Offline

 

#9 2009-05-06 23:03:48

rafal102

Były zakonnik MDNC

Skąd: RUDA ŚLĄSKA
Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 16
Punktów :   

Re: Poznajmy SiĘ

Karim i chłop gdzie dokładnie mieszkacie
może przez przypadek się znamy

Offline

 

#10 2009-05-07 00:08:00

Karim

Członek zakonu MDNC

Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Poznajmy SiĘ

Łódź

Offline

 

#11 2009-05-07 14:43:43

Crusad

Członek zakonu MDNC

Zarejestrowany: 2009-05-01
Posty: 12
Punktów :   

Re: Poznajmy SiĘ

jestem Mateusz, mam 17 lat i mieszkam w Celestynowie (niecałe 40 km od Warszawy), interesuje sie... właściwie trudno powiedzieć m.in. grami internetowymi tego typu

Offline

 

#12 2009-05-07 16:23:58

Voen

Zawsze dla MDNC

6224701
Call me!
Skąd: miasto: Nisko
Zarejestrowany: 2009-05-03
Posty: 54
Punktów :   

Re: Poznajmy SiĘ

Ja się nazywam Andrzej Wójcik (szlacheckie nazwisko -> wiem bo sprawdzalem) mam rocznikowo 17 lat... Praktycznie stuknie mi tyle 7 listopada ^,-
Chodzę do pierwszej klasy szkoły średniej a dokładniej "Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku" Ogólnie jest to 6 pod względem poziomu nauczania szkoła w polsce (oczywiście mówię o Technikum -> Nie porównywać do LO) ... Jestem teraz na profilu informatycznym, interesuję sie wszystkim co z informatyka zwiazane, jednakze moja wiedza jest bardzo plytka... No moze nie plytka, bo wiem duzo, ale szybko zapominam ^,-
Jestem przede wszystkim leniem, mam skleroze, ewentualnie jak to sie mowi "zaniki pamieci" ...
Poza informatyka interesuje sie aktorstwem... Chodze do miejskiego domu kultury i tam wraz z kilkoma, dosyc znanymi postaciami z zycia szkolnego i kulturalnego mojego miasta wystawiam różne sztuki, z ktorymi pozniej jezdzimy po calej polsce i nie tylko ^,-

Jeśli chodzi o sport:
Przede wszystkim koszykówka -> Ulubiony klub LAL (Los Angeles Lakers) -> Ulubiony zawodnik oczywiście Koby Briant oraz Jeff Anderson...
Piłka nożna -> Kolejno AC Milan i Ricardo Izekson Dos Santos Leite Kaka` ...

Biegi krótko dystansowe... W gimnazjum gdyby nie kontuzja z pewnoscia wygralbym zawody ogolnopolskie ^^ Kolega zająl 7 miejsce, a ja jestem od niego lepszy o niecala sekunde na 100m ^,-

No i moja ulubiona czesc zycia - Kobiety ^,- Lubie wiekszosc, kocham jedna, ktora... Nie zwraca na mnie uwagi...  Ze wszystkich czesci mojego zycia tylko to jest niewypalem...

Uwielbiam ogladac różnego rodzaju anime: Bleach, Naruto, Shaman King, Clannad, Death Note, Erementar Gerad....
Czytam książki ... Głównie historyczne, wojenne w oparciu o historie, oraz fantastyczne...



Wszystko co robie w zyciu, robie na 100% ... Jestem niepisanym dwukrotnym mistrzem polski w GTA San Andreas Multiplayer ... Co chwile dostaje bany w CSa non steam... Na steamie w sumie tez jestem jednym z lepszych, praktycznie na wszystkich serverach jestem w czolowce... W moim miescie jestem mistrzem w Warcrafta III , a jesli chodzi o World of Warcratf jestem bodajze... 4 ...


Słucham głównie Hip Hopu ^^ Kaliber 44, Paktofonika, Jamal, Miodu w singlu, Fokus, Gural itd. itd.
Ponadto troche rocku: Linkin Park, Papa Roach, Limp Bizkit...
I takie nie wiadomo co: Fort Minor, francuski zespol Irie'   Re'volte's ( '   maja byc nad E ale nie znam dokladnego kodu ASCI)

Chyba wszystko...
Aha - Nisko jest to niewielka mieścina na podkarpaciu... Śliczna w centrum, na obrzezach niczym pierwsza lepsza wieś... Na szczecie ja mieszkam w centrum ^,- Leży zaraz obok Stalowej Woli (na mapie dokladnej) a na niedokladnej w ogole nie ma miasta zaznaczonego Ma około 10 tysięcy mieszkańców, przepływa przez nie rzeka San oraz... Barcówka (nie znajdziecie informacji na jej temat w internecie xO) ...

Moja ulubiona wycieczka szkolna byla do ... oczyszczalni sciekow ^^ W kazdym badz razie byla to jedna z 3 wycieczek w moim gimnazjum ...


Lubie to co robie...
Bo robie to, co lubie...

Offline

 

#13 2009-05-07 17:24:50

Telegraf

Były zakonnik MDNC

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Poznajmy SiĘ

Jestem Daniel Spiżarny gra ze mną Agnieszka Paprzycka moja narzeczona.
Mamy po 28 lat mieszkamy w Stolicy (Warszawa)
Hobby - Granie w gry na ps2 i Pc oraz sport w każdym wydaniu.
Jestem Tego rocznym maturzystą, nie chciało mi się wcześniej uczyć.
Aga po studiach już jest kierunek bankowość i rachunkowość lub coś takiego nie pamiętam:D
Narazie by było na tyle
Miło mi was Poznać:D

Pozdrawiamy:D

Offline

 

#14 2009-05-07 17:45:46

Krzysztofin I

Członek zakonu MDNC

3850274
Call me!
Skąd: Stolica
Zarejestrowany: 2009-05-03
Posty: 18
Punktów :   

Re: Poznajmy SiĘ

Witam, nazywam się Krzysiek (oczywiście trudno się domyślic xD), mam 14 lat (o nie, czuję się najmłodszy) i mieszkam w Warszawie.
Jak widać interesuję się komputerem i wszelkimi rzeczami związanymi z nim.
Próbowałem szczęścia w wielu grach MMORPG(Monotonna Masówka Oparta na Rozwijaniu Postaci Godzinami) ale ta przyniosła mi najwięcej przyjemności lecz z powodu oporu mojej kochanej rodzicielki (matki jak by ktoś nie załapał xD) gram mniej niż bym chciał.

I to chyba tyle o mnie


Pozdrawiam, Krzysiek vel Krzysztofin I.

Offline

 

#15 2009-05-07 17:48:31

Telegraf

Były zakonnik MDNC

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-05-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Poznajmy SiĘ

Krzysztofie jak można zapytać jaka dzielnica w Warszawie???

Ja mieszkałem 16 lat na Ursynowie.
Potem od 16 do 24 roku życia Mokotów.
Obecnie Żoliborz.

Pozdrawiam:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ruthles.pun.pl www.fordelta.pun.pl www.pokefajer.pun.pl www.zgr.pun.pl www.zieloneberety.pun.pl